+370 612 98034
Rezervuok šiandien
IMG_1371
Pradėk savo kelionių nuotykius
su AJ kemperiais!
Linkime įspūdingų kelionių!
mountains_bw2
Kemperių nuoma
AJ Kemperiai teikia kemperių nuomos ir pardavimo paslaugas. Nuomojame kokybiškus, komfortiškus, praktiškus bei patogius 2021-2023 metų kemperius mūsų klientų tobuloms kelionėms. Subtili prabanga ir ergonomiškumas bei erdvus interjeras ir funkcionalumas užtikrins, jog kiekviena Jūsų kelionė būtų tobula. Esame oficialūs La Marca ir Notin kemperių atstovai Lietuvoje, todėl galite įsigyti iš mūsų kemperį pagal Jūsų poreikius. Taip pat, turimų partnerių dėka galime pristatyti ir kitų gamintojų kemperius!

Norėdami keliauti be rūpesčių ieškokite AJ kemperių nuomos

Tradicinis stovyklavimas keliautojams gali sukelti galvos skausmą. Bagažinėje laikoma stovyklavimo įranga, palapinių statymas, maisto ruošimas lauke… Be to, gali būti sunku numatyti, kaip orai paveiks jūsų planus. Žymiai patogiau tiesiog keliauti AJ kemperiu, kuriame Jums bus patogu, komfortiška bei saugu.

Net lietinga diena gali būti idiliška, kai susigūžiate patogioje vietoje kemperyje su gera knyga ir puodeliu kavos. Kemperis leidžia jums gaminti maistą ir virti šviežią kavą, kai tik to Jums reikia. Juolab, kad jauki lova visada bus šalia, kai tik reiks sustoti ir pailsėti. Tokiose atostogose patirsite džiaugsmą, nes keliausite pilname patogumų mažame nuosavame namelyje, esančiame toli nuo namų.

Su AJ kemperiu kelionė žymiai linksmesnė!

Pasinaudojus AJ kemperiai nuomos paslauga, Jums ne tik nereikia mokėti už brangiai kainuojančius viešbučio kambarius, bet ir suteikiate sau malonumą praleisti naktį gamtos grožio apsuptyje. Kas gali būti geriau, nei praverti savo kemperio duris ir klausytis mėnulio šviesoje čirškančių svirplių? Tik kemperis leis Jums susikurti nuostabią atostogų istoriją bei būti jos dalimi.

Kemperiai kelionėms suteikia lankstumo

Ar Jums yra kada nutikę taip, kad Jūsų kelionės planai susijaukė? Gal buvo nutikę taip, kad vieta, kurioje sustojote tik vienai dienai, buvo verta patyrinėti keletą dienų? Tačiau Jūs negalėjote pakeisti savo planų, nes kitoje vietovėje jau buvo užsakytas viešbučio kambarys. Lankstumo trūkumas gali paversti Jus tarsi „atostogų kaliniu“. Kai Jūsų „viešbutis“ turi ratus, galite keisti savo kelionės planus, kaip tik Jums atrodo tinkama. AJ kemperiai suteikia jums laisvę apsistoti ilgiau kurioje nors vietoje arba trumpinti vizitą kitoje.